Сайт для думаючих людей,
що піклуються про своє майбутнє!
ЦІКАВИТЬ НАВЧАННЯ В ПОЛЬЩІ ?
Ми із задоволенням дамо відповіді на усі Ваші запитання щодо освіти в Польщі, процедури вступу та особливостей проживання в період навчання. МИ ЧЕКАЄМО НА ВАШ ДЗВІНОК!
Допоможемо підібрати майбутню спеціальність та ВНЗ в Польщі. З нами Ви завжди будете ознайомлені з новинками в галузі освіти. НЕ ЗНАЄТЕ ЯКУ СПЕЦІАЛЬНІСТЬ ВИБРАТИ? МИ ДОПОМОЖЕМО!
Підписання умови відбувається після Вашого ознайомлення з нею і отриманням усіх відповідей на Ваші запитання. БАЖАЄТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ З УМОВОЮ? ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ ДО НАС!
Ви ще не вибрали ВНЗ в Польщі? Час поїхати з нами в тур по університетам! Найбільш популярні ВНЗ та відповідальний підхід в організаціїї гарантовано. МИ ПІДСКАЖЕМО ЯКИЙ ВНЗ ОБРАТИ!
При вступі є безліч нюансів, які вимагають багато часу. З нами Вам не доведеться ні про що турбуватися, бо процедурою вступу та реєстрацією займаємося ми. ДІЗНАТИСЯ ВСЕ ЩОДО ВСТУПУ МОЖНА У НАС!
Після зарахування до ВНЗ ми допомагаємо підготувати документи для отримання візи та забронювати місце в гуртожитку. Також, перед початком навчання ми супроводжуємо студентів у Польшу! СУМНІВАЄТЕСЯ? ТЕЛЕФОНУЙТЕ!
Строк навчання - 6 семестрів (3 роки).
Початок навчання - 1 жовтня. Володіння польською мовою обов'язкове!
Отримати повний перелік спеціальностей та дізнатися про актуальні ціни на 2018/2019 навчальний рік
Строк навчання - 4 семестри (2 роки). Початок навчання - 1 жовтня. Володіння польською мовою обов'язкове!
Отримати повний перелік спеціальностей та дізнатися про актуальні ціни на 2018/2019 навчальний рік
В разі відкриття англомовних спеціальностей, знання англійської мови необхідно підтвердити наявністю сертифікату рівня В2
Отримати повний перелік спеціальностей та дізнатися про актуальні ціни на 2018/2019 навчальний рік
Результат вступної кампанії багато в чому залежить від того, як правильно підготовлений ваш пакет документів та чи вчасно він був поданий до ВНЗ.
Окрім стандартного пакету документів (апостильованого атестату/диплому та додатку до нього, копії закордонного паспорту, медичної довідки і фото), в кожному ВНЗ є ще свої специфічні документи: додаткова медична довідка (медичне заключення), заява про прийом на навчання, анкета абітуриєнта і т.і.
Як правило, всі ці документи повинні бути заповнені польською мовою.
ВАЖЛИВО! При вступній кампанії ВСІ документи, видані українською чи російською мовами, повинні бути перекладені на польську мову присяжним перекладачем в Польщі!!!
Підготовка повного пакету документів потребує великої кількості вільного часу, непоганого знання польської або англійської мови і, звісно, ретельності і терплячості. Питань та нюансів для непідготовлених батьків або самого абітуриєнта може бути досить багато. Наприклад, де зробити апостиль, як оплатити вступний внесок, які вимоги до фотографії и т.і.
Якщо Ви, з яких-небудь причин, не готові самостійно займатися питаннями вступу, рекомендуємо довірити цю роботу професіоналам. Наша Агенція вже сім років проводить вступні кампанії до польських університетів, і ми знаємо все про те:
✔ як? (точні вимоги кожного з ВНЗ),
✔ коли? (кінцеві терміни реєстрацій та подання оригіналів до кожного з ВНЗ),
✔ і куди? (адреси й телефони приймальних комісій кожного з ВНЗ)
подати документи абітурієнта.
Строк подання документів, як правило, збігається з початком вступних кампаній більшості польських ВНЗ, та починається у травні-червні.
Кінцевий строк подання щороку змінюється, і потрібно знати які дії вжити в тому випадку, якщо вступна кампанія закінчується, а абітурієнт не встигає зробити апостиль, переклади та подати оригінали всіх документів.
Іноді вступна кампанія продовжується до кінца вересня. Але потрібно враховувати, що існує таке поняття, як ліміт місць і на престижних спеціальностях дуже часто набір завершується завчасно.
Отже, Ви — Студент! Ми Вас вітаємо з правильним вибором у Вашому житті!
Але це тілько половина зробленної роботи. Для того, аби Ви приїхали на навчання вчасно, Вам необхідна віза.
Нагадуємо, що за біометричним паспортом можна знаходитися в країні навчання тільки 90 днів протягом півріччя, а це не студенту підходить!
Головною підставою для надання абітурієнту студентської візи в Польщу є документ про прийом (зарахування) до польського ВНЗ. Тому, в першу чергу, необхідно відповідально підійти до всього процесу вступу. Окрім того, Вам знадобляться:
✔ оригінал та копія квитанції про оплату сервісного збору;
✔ анкета візова (заповнена);
✔ 2 фотографії (що відповідають встановленим вимогам);
✔ оригінал закордонного паспорту + копія;
✔ оригінал внутрішнього паспорту + копія;
✔ страховий поліс строком на період навчання (що відповідає встановленим вимогам).
ВАЖЛИВО! Рішення щодо зарахування обов'язково подається в оригіналі (нажаль, довіряти роботі пошти не варто).
Також, хочемо звернути увагу на те, що для неповнолітніх студентів (яким не виповнилося на момент подання документів до візового центру 18 років) обов'язково потрібно додати до пакету документів нотаріальний дозвіл на виїзд від батьків (що відповідає встановленим вимогам).
Ми допомагаємо оформити повний пакет документів та контролюємо його відповідність вимогам Консульства. Також, інформуємо Вас щодо можливих змін в умовах подачі документів.
Після зарахування до ВНЗ, а іноді і протягом процессу вступу, потрібно зареєструватися для отримання місця в гуртожитку (польск. – «akademik»). Терміни подання заявок залежать від ВНЗ. Правильно заповнена та вчасно подана заявка, а також сплата кауції (грошова застава), позитивно впливає на отримання місця для студента. Ціна за місце в кімнаті коливається, в середньому, від 80 до 130 євро на місяць.
Якщо Ви не хочете проживати в гуртожитку, тоді потрібно заздалегідь потурбуватися щодо винайму квартири або кімнати. В такому випадку необхідино звернутися до агенції нерухомості і пам'ятати, що сума винагороди для неї, як правило, дорівнюється сумі місяця проживання. Також, звертаємо увагу, що очікування від квартири, яку Ви бачили на фото, не завжди виправдані, тому спробуйте знайти можливість, щоб трохи раніше особисто все побачити.
Відповідно до вищевикладеного, питання поселення в академік дуже важливе і варто пам'ятати про всі нюанси, щоб не опинитися в Польщі без даху над головою.
Варто зауважити, що для Вашої зручностів ми не тільки допомагаємо забронювати місце для наших абітурієнтів, але і після приїзду до ВНЗ разом з нашими кураторами надаємо супровідну допомогу при заселенні.
Страховий поліс – необхідний елемент для повного пакету документів до візового центру, а також гарантія впевненості отримання медичної допомоги в Польщі. Пам'ятайте, що страховий поліс повинен відповідати вимогам:
✔ страхова компанія, яка оформлює страховий поліс, має бути акредитована в польскому посольстві;
✔сума покриття на особу – 30 000 євро, а сума франшизи не повинна перевищувати 150 євро;
✔ усі особисті дані мають бути вказані вірно з закордонного паспорту та з зазначенням домашньої адреси;
✔ страховий поліс приймають тільки за наявності оригіналу квитанції про сплату;
✔ у випадку, якщо студент неповнолітній, страхувальником виступає один із батьків.
Наші партнери – це перевірена страхова компанія. Тому, обираючи нас, Ви отримаєте найбільш вигідні умови для страхування життя за дуже приємною ціною (близько 900 грн на рік).
Якщо у Вашому серці є хоч трохи жаги до пригод та нових вражень, то Ви просто зобов’язані відкинути все та зробити крок назустріч до них!
Подорожуючи Україною я завжди мріяв про те, щоб відвідати країни Західної та Центральної Європи. Проте, завжди щось мене стримувало, можливо, як і в кожної людини, це був якийсь страх перед чимось невідомим… Але все ж я наважився та зробив перший крок!
Перша моя закордонна країна – Білорусь, подорожував до якої я автостопом (що робило мою подорож ще більш незвичайною). Об'їздивши майже пів-Білорусі, я зрозумів, що всі страхи ми самі собі вигадуємо, ніби несвідомо шукаємо причини, яка б дозволила нам сидіти вдома та нічого не робити.
Ну, а після Білорусі в мене почалося насправді пригодницьке життя. Протягом 2-3 років мого студентського життя у Польщі, я відвідав майже 15 країн серед яких: Німеччина, Грузія, Естонія, Литва, Латвія, Словаччина, Угорщина, Італія, Австрія, Чехія та Мальта.
Для подорожування я використовував різні транспортні засоби, але найчастіше це літаки й автобуси (європейські перевізники досить часто роблять різні знижки на квитки. Наприклад, одного разу за автобусний квиток Варшава-Таллінн я заплатив всього 140-150 гривень). Саме в моменти подорожей я починав більше розуміти світ, людей, та найважливіше – самого себе. Дивлячись на пейзажі Італії, архітектуру Праги та Будапешту, п’ючи вранішню каву у Відні та спілкуючись із гостинними грузинами, я наче зупиняв на мить час та відкривав щось таке невідоме та дивовижне у цьому житті, на що просто не вистачає часу у звичайній буденності. Це все раз за разом переконувало мене, що подорожі здатні змінювати людину. З кожним заходом сонця на Мальті та з різних берегів Дунаю мій світогляд змінювався і вже не був таким, як раніше.
Зараз, я вже спокійніше ставлюся до пригод, бо я впевнений, що на досягнутому мої подорожі не закінчуються. А з найближчих планів, в записнику є відмітки щодо купівлі квитків до Іспанії та Португалії :)
Костянтин Зінченко, Катовіце
Якщо у Вашому серці є хоч трохи жаги до пригод та нових вражень, то Ви просто зобов’язані відкинути все та зробити крок назустріч до них!
Подорожуючи Україною я завжди мріяв про те, щоб відвідати країни Західної та Центральної Європи. Проте, завжди щось мене стримувало, можливо, як і в кожної людини, це був якийсь страх перед чимось невідомим… Але все ж я наважився та зробив перший крок!
Перша моя закордонна країна – Білорусь, подорожував до якої я автостопом (що робило мою подорож ще більш незвичайною). Об'їздивши майже пів-Білорусі, я зрозумів, що всі страхи ми самі собі вигадуємо, ніби несвідомо шукаємо причини, яка б дозволила нам сидіти вдома та нічого не робити.
Ну, а після Білорусі в мене почалося насправді пригодницьке життя. Протягом 2-3 років мого студентського життя у Польщі, я відвідав майже 15 країн серед яких: Німеччина, Грузія, Естонія, Литва, Латвія, Словаччина, Угорщина, Італія, Австрія, Чехія та Мальта.
Для подорожування я використовував різні транспортні засоби, але найчастіше це літаки й автобуси (європейські перевізники досить часто роблять різні знижки на квитки. Наприклад, одного разу за автобусний квиток Варшава-Таллінн я заплатив всього 140-150 гривень). Саме в моменти подорожей я починав більше розуміти світ, людей, та найважливіше – самого себе. Дивлячись на пейзажі Італії, архітектуру Праги та Будапешту, п’ючи вранішню каву у Відні та спілкуючись із гостинними грузинами, я наче зупиняв на мить час та відкривав щось таке невідоме та дивовижне у цьому житті, на що просто не вистачає часу у звичайній буденності. Це все раз за разом переконувало мене, що подорожі здатні змінювати людину. З кожним заходом сонця на Мальті та з різних берегів Дунаю мій світогляд змінювався і вже не був таким, як раніше.
Зараз, я вже спокійніше ставлюся до пригод, бо я впевнений, що на досягнутому мої подорожі не закінчуються. А з найближчих планів, в записнику є відмітки щодо купівлі квитків до Іспанії та Португалії :)
Костянтин Зінченко, Катовіце
Если в сердце есть хоть немного жажды приключений и новых впечатлений, то Вы просто обязаны отбросить все и сделать шаг навстречу к ним!
Путешествуя по Украине, я всегда мечтал о том, чтобы посетить страны Западной и Центральной Европы. Однако всегда что-то меня сдерживало, возможно, как и у каждого человека, это был какой-то страх перед чем-то неизвестным ... Но все же я решился и сделал первый шаг!
Первая моя зарубежная страна - Беларусь, путешествовал в которой я автостопом (что делало мое путешествие еще более необычной). Объехав почти пол-Беларуси, я понял, что все страхи мы сами себе придумываем, как бы бессознательно ищем причины, которая бы позволила нам сидеть дома и ничего не делать.
Ну, а после Беларуси у меня началось на самом деле приключенческая жизнь. В течение 2-3 лет моей студенческой жизни в Польше, я посетил почти 15 стран. Среди которых - Германия, Грузия, Эстония, Литва, Латвия, Словакия, Венгрия, Италия, Австрия, Чехия и Мальта.
Для путешествия я использовал различные транспортные средства, но чаще всего это самолеты и автобусы. Европейские перевозчики, зачастую, делают разные скидки на билеты. Например, однажды, за автобусный билет Варшава-Таллинн я заплатил всего 140-150 гривен. Именно в моменты путешествий я начинал больше понимать мир, людей, и самое важное - самого себя.
Несмотря на пейзажи Италии, архитектуру Праги и Будапешта, попивая утренний кофе в Вене и общаясь с гостеприимными грузинами, я как останавливал на мгновение время и открывал что-то неизвестное и удивительное в этой жизни, на что просто не хватает времени в обычной повседневности. Это все и дело убеждало меня, что путешествия способны изменять человека. С каждым заходом солнца на Мальте и с разных берегов Дуная мое мировоззрение менялся и уже не был таким, как раньше.
Сейчас, я уже спокойнее отношусь к приключениям, я уверен, что на достигнутом мои путешествия не заканчиваются. А из ближайших планов в записной книжке есть отметки о покупке билетов в Испанию и Португалию
Константин Зинченко, Катовице
7 років роботи на ринку "Навчання в Польщі"
studentway@ua.fm
☎ 067 636 72 47 ☎ 050 270 88 32